גבול עליון

איך להיות טייס

052-2621149טלפון  בית

רוצה ללמוד איך להיות טייס? עולם הטייס מרתק אותך ומאז שאתה זוכר את עצמך אתה חולם להיות טייס? אם כן, אתה לא מוכרח להיות בוגר קורס טייס או טייס מקצועי של אל על כדי לחוות את חווית הטיסה המיוחדת הזו. תוכל ללמוד איך להיות טייס, וביום אחד במהלך הטסה פרטית ושיעור פרטי מטייס מקצועי ומיומן, שיישב לידך לאורך כל הטיסה וילמד אותך להפעיל את המכשור הקיים ולבצע תרגילים שונים באוויר.

מחפש מתנה רומנטית? מחפשת הפתעה מיוחדת?

הזדמנות להיות טייס ליום אחד

הנה הזדמנות נפלאה בשבילך להיות טייס ליום אחד ובכמה צעדים פשוטים. אז איך עושים את זה? אם כן, כדי להיות טייס ליום אחד וללמוד את רזי המקצוע הכול כך מיוחד הזה, עמנואל הטייס ייקח אותך ואת מטוס הססנה 172 או מטוס הטקסן שלו אל טיסה בשמי הארץ, טיסה חווייתית ובעיקר מלמדת. תוכל לרכוש קופון טייס ליום אחד שיאפשר לך להיות טייס ולו לכמה רגעים ולראות את הנופים המקסימים של הארץ מגבוה.
קופון טייס ליום אחד יכול להיות גם רעיון נהדר למתנת יום הולדת לבן הזוג או לחבר אהוב ובכלל פתרון נהדר למתנה מקורית, שאף אחד וודאי לא חשב עליה. מי שחולם להיות טייס ליום אחד יכול לעשות זאת בקלות לאחר רכישת הקופון ולצאת יחד עם הטייס עמנואל אל טיסה חווייתית שאין כמותה!

להפוך לטייס בן רגע - חלום שמתגשם

אם חלמת מאז ומתמיד להיות טייס ליום אחד זוהי ההזדמנות שלך להגשים את החלום. במהלך הטיסה, שתלווה כמובן עם המדריך והטייס המקצועי עמנואל שיישב לידך, תוכל לרכוש ידע רב ומקצועי מאד על המטוס עצמו, על המכשור שבו ועל אופן הפעלתו. אם תרצה, תוכל אפילו לבצע תרגילים מבריקים בשמי הארץ, שימחישו לך את העוצמה והיופי שבטיסה.
רכישת קופון טייס ליום אחד היא הזדמנות נפלאה גם לצאת מהשגרה הלוחצת ולעלות גבוה גבוה למקום שקט ומיוחד. המטוס החדיש שבו תטוס יאפשר לך לעשות זאת בקלות, לאחוז בהגאים ולצאת לדרך. בגובה של 500 עד 2000 רגל תראה את הנופים מתחלפים, תזהה ודאי מקומות שונים שהכרת ותטוס מעל אתרים מוכרים, כמו מנזר השתקנים, מיני ישראל ומעל שדות מקסימים של כרמים. ואם כל זה לא הספיק לך, תוכל לצאת אל טיסת אקסטרים, לבצע מהלכים מיוחדים ובעיקר פניות חדות בזוויות שונות ולחוות את הטיסה באופן קצת אחר, שכולו אדרנלין והרבה כייף.

שילוב של הפתעות נוספות

ואחרי שהגשמת את החלום שלך להיות טייס ליום אחד במסגרת רכישת קופון ליום אחד, תוכל לשלב גם ארוחה רומנטית, רק אתה ובת הזוג שלך, באחת המסעדות שנמצאות לא רחוק מהמקום שבו המראת, או אולי הפלגה פרטית באווירה רומנטית. טיסה שכזו היא ללא ספק הזדמנות לקחת פסק זמן, ליהנות מפעילות לא שגרתית וגם לעשות את מה שתמיד רצית, ובכמה צעדים פשוטים ומבלי לשבור תכנית חיסכון.

שאלות ותשובות
מדוע לבחור בטיסת חוויה כמתנה ?
מחקרים הוכיחו כי מתנות חוויה מרגשות ומפתיעות יותר מלקבל חפץ במתנה. מתנות חוויה הן מתנות מקוריות הגורמות לשמחה והנאה גדולה יותר ויוצרות את רגעי הקסם.
מתנה טייס ליום אחד , למי זה מתאים ?
לכל מי שמחפש מתנה מקורית ומרגשת
להפתיע את החבר או החברה הבעל או האישה במתנה שמגשימה את החלום להטיס מטוס
טיסת חוויה במתנה , החל מאיזה גיל ?
טיסת מתנה - לגעת בשמיים החל מגיל 5 ועד 17
טייס ליום אחד - החל מגיל 17 ומעלה
טיסות פרטיות חוויה ומתנות רומנטיות בכל גיל
באיזה סוג מטוס טסים ?
המטוסים שלנו מסוג ססנה 152 ססנה 172 אצטק נבאחו. כל המטוסים שלנו מאושרים ומתוחזקים כחוק ע"פ החוקים והתקנות של רשות התעופה האזרחית
ומשרד התחבורה.
מי הטייסים שלנו ?
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו בעליי ניסיון רב ובעלי רישיון טיסה של רשות התעופה האזרחית מחויבים לשמור על כשירות גבוהה, נדרש ים כל 6 חודשים לעבור מבחן רמה ובדיקה רפואית
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח מורחבת.
כמה זמן מראש להזמין ?
טיסת חוויה במתנה במטוס פרטי רצוי להזמין לפחות כ- 3 ימים מראש אולם על מנת להבטיח את התאריך המבוקש כדאי ורצוי לתכנן מספיק זמן מראש. טיסות חוויה במתנה המורכבים מטיסה ובנוסף הפתע ה מתגלגלת חשוב להזמין כשבוע מראש.
מה צריך להביא לטיסה ?
כחצי שעה לפניי מועד הטיסה יש להגיע לשדה התעופה. חובה להגיע עם תעודת זהות תקינה (לא קרועה) כולל תמונה עדכנית או עם רישיון נהיגה עדכני כדי לעבור בידוק ביטחוני לפניי העליה למטוס.
מה ללבוש לטיסה ?
יש להגיע לטיסה בלבוש קל נוח ונעים
ניתן להצטייד גם במשקפיי שמש.
לאן טסים ?
כל הטיסות שלנו הן טיסות פרטיות המראות משדה דב תל אביב ומשדה התעופה בהרצליה.
טיסות בשמיי הארץ - וליעדים - חיפה ,ראש פינה , רמת הגולן לגלבוע- מנחת מגידו, ירושלים מצדה וים המלח ולאילת
האם טסים בכל מזג אוויר?
ניתן לטוס גם בגשם קל חוויה שמעצימה את האווירה הרומנטית אך בכל מקרה האישור לכך יינתן על פי שיקול דעתו הבלעדית של הטייס.
לא ניתן לבצע טיסה במזג אויר המלווה ברוחות סערות או עננות נמוכה. במצב זה תדחה הטיסה למועד אחר בהתאם לתקנון האתר.
לאילו אירועים מתאים לבחור במתנה טיסת חוויה ?
מתנה ליום הולדת , מתנה ליום הנישואין או הצעת נישואין עם שלט מואר, טייס ליום אחד כמתנה למתגייס או  מתנת שחרור, מתנה מקורית לאבא ואולי גם לסבא או מתנה ליום האם. מתנה מיוחדת לחג האהבה או מתנה לבניי המצווה.
לא מצאתם רעיון למתנה מקורית ?
נשמח להמליץ לכם על מתנות מיוחדות ב- גם וגם. במתנות - גם וגם תמצאו מתנות ליום הולדת או ליום נישואין מתחום השייט, השכרת יאכטה לכל אירוע , הפלגה רומנטית, מסיבה על יאכטה או הפלגת דיג.
www.gamvgam.co.il
קו
Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא הדפסת כי השתמשתם בסמארטפון?
הצלתם עץ או לפחות ענף
RSS
לייבסיטי - בניית אתרים