גבול עליון

טייס ליום אחד, החוויה ההתרגשות והבטיחות

052-2621149טלפון  בית
דף הבית >> מאמרים >> טייס ליום אחד, החוויה ההתרגשות והבטיחות

כל אחד רוצה להיות טייס. ואם לא טייס מקצועי, אז לפחות להתנסות בכך למשך מספר שעות קסומות. אתם עומדים להגשים את החלום הזה, כאשר קיבלתם לכבוד יום ההולדת שלכם את המתנה האולטימטיבית של הטסת מטוס – מתנה הידועה גם בתור טייס ליום אחד. הנה כל מה שחשוב שתדעו על החוויה הצפויה לכם, חוויה שתגיע בוודאי לגבהים חדשים.

אדרנלין, בטיחות ומה שביניהם

הרעיון להעניק מתנת חוויה של טייס ליום אחד לא פעם עולה כי ברב המיקרים נישאר הרצון הנחשק להגיע לקורס טיס ומסיבות ונסיבות גרמו לכך שקורס הטיס היה ונישאר כמטרה בלתי מושגת, לפעמים הוא כמעט צלח ולפעמים הוא היה שם ליד בתפקיד כזה שמשאיר את הטעם להיתנסות אמיתית בחוויה של הטסת מטוס ולהרגיש מה זה להיות טייס ליום אחד. אז אין כמו לחגוג יום הולדת וליהנות ממתנה מפתיעה והפעם זה אמיתי והוא נרגש כי הוא מגשים חלום .
כל מי שהתנסה בטיסה בשמי הארץ יוכל בוודאי להסכים עם הקביעה לפיה אין הרבה תחושות המשתוות לכך. זה מתחיל עם ההתרגשות במעמד הפגישה עם מדריך הטיס הפרטי בשדה התעופה. כאשר המדריך מקבל את פני האדם שעתיד להטיס את המטוס יחד עימו, לא ניתן שלא להתרגש, במיוחד כאשר רואים ברקע את המטוס, ניצב בגאון ופשוט מחכה שם בשבילכם. בשלב זה המדריך מסביר לכם את רזי הטיסה ומכין אתכם לקראתה. בשלב הזה אתם כבר מתחילים לדמיין את עצמכם בתוך המטוס, איך אתם מטיסים אותו הלכה למעשה. אוטוטו זה קורה ויתגשם.
אז אתם נכנסים למטוס ומתיישבים במושב שלצד מדריך הטיס, בחרדת קודש של ממש. הוא בודק שאתם חגורים, מוודא יחד אתכם שהכל כשורה עם מגדל הפיקוח ויוצא לדרך, עם כל ההתרגשות שבכך. ההתרגשות הזו, יש להדגיש, מגיעה לגבהים חדשים ככל שהמטוס צובר תאוצה וככל שהוא נוסק כלפי מעלה. התחושות שמציפות את הגוף ככל שהטיסה נמשכת בלתי ניתנות לתיאור ומסבירות מדוע אתם מבינים, לכל אורך הטיסה, שזכיתם למתנת יום הולדת מהחלומות. וזה עוד בלי להזכיר את הנופים היפים בהם תיתקלו, כפי שנופים המציגים את ישראל במבט הציפור חייבים להיות.

חשיבותה של בטיחות

מבחינה בטיחותית, מדובר בחוויה שלא כוללת בתוכה סיכון כלל וכלל. האמת היא כי הדרך, הנסיעה לשדה התעופה מסוכנת יותר. ההמראה עצמה נעשית על ידי מדריך טיס מקצועי אשר יש לו לרוב אלפי שעות טיסה בשמי הארץ. הטייס מקפיד לבצע את כל הוראות הבטיחות ומעניק ל"טייס המשנה" , מקבל המתנה דגשים ברורים לגבי ההתנהלות לאורך הטיסה. בנוסף, מעניק מדריך הטיס הסבר מועיל על כל מה שחשוב לדעת על המטוס ועל תעופה - למשל, מערכות ההיגוי, הכפתורים, אופן הטיסה או התקשורת עם מגדל הפיקוח. המידע הזה לא רק מסקרן ומעשיר, אלא גם מאפשר לכם להרגיש שאתם מהווים חלק אינטגרלי מהחוויה של הטסת המטוס.
ואכן מיד לאחר ההמראה הוא זוכה לחוויה של הטסה עצמאית של המטוס. כאשר מבחינה בטיחותית אפשר להיות שקטים כי הכל נעשה בהדרכה, בליווי ובפיקוח מלא של מדריך הטיס המקצועי.
שאלות ותשובות
מדוע לבחור בטיסת חוויה כמתנה ?
מחקרים הוכיחו כי מתנות חוויה מרגשות ומפתיעות יותר מלקבל חפץ במתנה. מתנות חוויה הן מתנות מקוריות הגורמות לשמחה והנאה גדולה יותר ויוצרות את רגעי הקסם.
מתנה טייס ליום אחד , למי זה מתאים ?
לכל מי שמחפש מתנה מקורית ומרגשת
להפתיע את החבר או החברה הבעל או האישה במתנה שמגשימה את החלום להטיס מטוס
טיסת חוויה במתנה , החל מאיזה גיל ?
טיסת מתנה - לגעת בשמיים החל מגיל 5 ועד 17
טייס ליום אחד - החל מגיל 17 ומעלה
טיסות פרטיות חוויה ומתנות רומנטיות בכל גיל
באיזה סוג מטוס טסים ?
המטוסים שלנו מסוג ססנה 152 ססנה 172 אצטק נבאחו. כל המטוסים שלנו מאושרים ומתוחזקים כחוק ע"פ החוקים והתקנות של רשות התעופה האזרחית
ומשרד התחבורה.
מי הטייסים שלנו ?
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו בעליי ניסיון רב ובעלי רישיון טיסה של רשות התעופה האזרחית מחויבים לשמור על כשירות גבוהה, נדרש ים כל 6 חודשים לעבור מבחן רמה ובדיקה רפואית
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח מורחבת.
כמה זמן מראש להזמין ?
טיסת חוויה במתנה במטוס פרטי רצוי להזמין לפחות כ- 3 ימים מראש אולם על מנת להבטיח את התאריך המבוקש כדאי ורצוי לתכנן מספיק זמן מראש. טיסות חוויה במתנה המורכבים מטיסה ובנוסף הפתע ה מתגלגלת חשוב להזמין כשבוע מראש.
מה צריך להביא לטיסה ?
כחצי שעה לפניי מועד הטיסה יש להגיע לשדה התעופה. חובה להגיע עם תעודת זהות תקינה (לא קרועה) כולל תמונה עדכנית או עם רישיון נהיגה עדכני כדי לעבור בידוק ביטחוני לפניי העליה למטוס.
מה ללבוש לטיסה ?
יש להגיע לטיסה בלבוש קל נוח ונעים
ניתן להצטייד גם במשקפיי שמש.
לאן טסים ?
כל הטיסות שלנו הן טיסות פרטיות המראות משדה דב תל אביב ומשדה התעופה בהרצליה.
טיסות בשמיי הארץ - וליעדים - חיפה ,ראש פינה , רמת הגולן לגלבוע- מנחת מגידו, ירושלים מצדה וים המלח ולאילת
האם טסים בכל מזג אוויר?
ניתן לטוס גם בגשם קל חוויה שמעצימה את האווירה הרומנטית אך בכל מקרה האישור לכך יינתן על פי שיקול דעתו הבלעדית של הטייס.
לא ניתן לבצע טיסה במזג אויר המלווה ברוחות סערות או עננות נמוכה. במצב זה תדחה הטיסה למועד אחר בהתאם לתקנון האתר.
לאילו אירועים מתאים לבחור במתנה טיסת חוויה ?
מתנה ליום הולדת , מתנה ליום הנישואין או הצעת נישואין עם שלט מואר, טייס ליום אחד כמתנה למתגייס או  מתנת שחרור, מתנה מקורית לאבא ואולי גם לסבא או מתנה ליום האם. מתנה מיוחדת לחג האהבה או מתנה לבניי המצווה.
לא מצאתם רעיון למתנה מקורית ?
נשמח להמליץ לכם על מתנות מיוחדות ב- גם וגם. במתנות - גם וגם תמצאו מתנות ליום הולדת או ליום נישואין מתחום השייט, השכרת יאכטה לכל אירוע , הפלגה רומנטית, מסיבה על יאכטה או הפלגת דיג.
www.gamvgam.co.il
קו
Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא הדפסת כי השתמשתם בסמארטפון?
הצלתם עץ או לפחות ענף
RSS
לייבסיטי - בניית אתרים