גבול עליון

טיסה בהפתעה

052-2621149טלפון  בית

בלא מעט מקרים, אנחנו רוצים להפתיע אדם שקרוב לנו. יחד עם זאת, ברור כי עצם ההפתעה לא תמיד מספיקה. השאיפה שלנו היא להציע לו חוויה חד פעמית, שונה מכל מה שהוא למד להכיר עד כה. טיסה בהפתעה מאפשרת את זה בדיוק, ומתאימה לכל אחד.

מחפש מתנה רומנטית? מחפשת הפתעה מיוחדת?

כל אחד יכול להטיס מטוס

כמעט כל אחד חולם, בשלב זה או אחר, להטיס מטוס. השליטה המוחלטת הזו על המערכות הטכנולוגיות המתקדמות, הנוף המרהיב, האדרנלין שזורם לו בדם- אין הרבה דברים שמשתווים לכך. החדשות הטובות הן שכדי ליהנות מכל אלה, לא צריך לעבור קורס טיס בצבא או באזרחות. כיום, ניתן להתנסות בכך למשך חצי שעה נטו באוויר ועד מספר שעות בודדות וקסומות.

טייס ליום אחד, קוראים לזה. טיסות אלה נערכות לכל אורך השנה ובמקומות נרחבים לאורך הארץ, בליווי של טייסים ומדריכי טיסה מקצועיים. הן מתאימות לכל אחד למעשה, גברים ונשים כאחד, צעירים ומבוגרים גם יחד.

הפתעה מפתיעה באמת

אין ספק כי טיסה בהפתעה מהווה חוויה חד פעמית, הנחרטת בזיכרון של כל אדם המתנסה בכך. כאשר מימד ההפתעה נוסף לתמונה, הרי שהחוויה גדולה שבעתיים. יכולה להיות זאת הפתעה ליום הולדת לגבר או לאישה, מתנת נישואין, דרך לחגוג נקודת ציון מסוימת בחיים המקצועיים או האישיים וכן הלאה.

מה שחשוב לא פחות, הוא שניתן להוסיף אל הטיסה גם לא מעט פינוקים, אשר תורמים להנאה עוד יותר. גם כאן, מגוון האפשרויות רחב בכל קנה מידה: הוא כולל שוקולדים לפינוק זוגי, או יין לחוויה רומנטית. בסופו של יום, אפשר גם לקבל סרטון וידאו ערוך המתאר את החוויה, כולל עם שיר רקע מתאים.

חלק מבילוי רחב יותר

טיסה ליום אחד אורכת לרוב חצי שעה נטו באוויר ועד מספר שעות(במידה ומשלבים יעד נוסף): היא מתחילה בהדרכה ובהכוונת המשתתפים, ומגיעה לשיאה בגובה של 500 עד 2,000 רגל. אולם, חשוב לזכור כי גם לאחר הנחיתה, ניתן להמשיך את הבילוי. מסלולי טיסה רבים מסתיימים בהגעה למקומות אטרקטיביים, דוגמת ים המלח או מצדה. חברות המציעות טיסות מסוג זה, מאפשרות גם להוסיף טיולים מודרכים במקומות אלה.

אל החוויה אפשר גם להוסיף בילוי רומנטי במסעדה, גם כן במסגרת חבילה המוצעת על ידי הגורם המבצע. אפשרות אחרת היא להשלים את החוויה בהגשמת חלום נוסף של כל אדם, והוא השטת יאכטה. ניתן לראות, אם כן, שמגוון האפשרויות הוא פשוט עצום, דבר שתורם ליצירת הפתעה שלא תישכח לעולם.

אז איך מתחילים?

טיסה בהפתעה, כפי שראינו, מתאימה לאינספור מצבים. זוהי מתנה מקורית, אשר לא ניתן לטעות בה. הדרך להגשמת החוויה מתחילה בפנייה לחברה אשר מתמחה בהטסות מסוג זה. חשוב לראות את צי המטוסים אשר עומד לרשותה, את הניסיון של המדריכים וכן את סל השירותים הנוספים שהיא מציעה. כאשר מתכננים להוסיף לבילוי יותר מאשר את הטיסה, רצוי להתייעץ גם גורמים אלה מוקדם ככל האפשר.

שאלות ותשובות
מדוע לבחור בטיסת חוויה כמתנה ?
מחקרים הוכיחו כי מתנות חוויה מרגשות ומפתיעות יותר מלקבל חפץ במתנה. מתנות חוויה הן מתנות מקוריות הגורמות לשמחה והנאה גדולה יותר ויוצרות את רגעי הקסם.
מתנה טייס ליום אחד , למי זה מתאים ?
לכל מי שמחפש מתנה מקורית ומרגשת
להפתיע את החבר או החברה הבעל או האישה במתנה שמגשימה את החלום להטיס מטוס
טיסת חוויה במתנה , החל מאיזה גיל ?
טיסת מתנה - לגעת בשמיים החל מגיל 5 ועד 17
טייס ליום אחד - החל מגיל 17 ומעלה
טיסות פרטיות חוויה ומתנות רומנטיות בכל גיל
באיזה סוג מטוס טסים ?
המטוסים שלנו מסוג ססנה 152 ססנה 172 אצטק נבאחו. כל המטוסים שלנו מאושרים ומתוחזקים כחוק ע"פ החוקים והתקנות של רשות התעופה האזרחית
ומשרד התחבורה.
מי הטייסים שלנו ?
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו בעליי ניסיון רב ובעלי רישיון טיסה של רשות התעופה האזרחית מחויבים לשמור על כשירות גבוהה, נדרש ים כל 6 חודשים לעבור מבחן רמה ובדיקה רפואית
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח מורחבת.
כמה זמן מראש להזמין ?
טיסת חוויה במתנה במטוס פרטי רצוי להזמין לפחות כ- 3 ימים מראש אולם על מנת להבטיח את התאריך המבוקש כדאי ורצוי לתכנן מספיק זמן מראש. טיסות חוויה במתנה המורכבים מטיסה ובנוסף הפתע ה מתגלגלת חשוב להזמין כשבוע מראש.
מה צריך להביא לטיסה ?
כחצי שעה לפניי מועד הטיסה יש להגיע לשדה התעופה. חובה להגיע עם תעודת זהות תקינה (לא קרועה) כולל תמונה עדכנית או עם רישיון נהיגה עדכני כדי לעבור בידוק ביטחוני לפניי העליה למטוס.
מה ללבוש לטיסה ?
יש להגיע לטיסה בלבוש קל נוח ונעים
ניתן להצטייד גם במשקפיי שמש.
לאן טסים ?
כל הטיסות שלנו הן טיסות פרטיות המראות משדה דב תל אביב ומשדה התעופה בהרצליה.
טיסות בשמיי הארץ - וליעדים - חיפה ,ראש פינה , רמת הגולן לגלבוע- מנחת מגידו, ירושלים מצדה וים המלח ולאילת
האם טסים בכל מזג אוויר?
ניתן לטוס גם בגשם קל חוויה שמעצימה את האווירה הרומנטית אך בכל מקרה האישור לכך יינתן על פי שיקול דעתו הבלעדית של הטייס.
לא ניתן לבצע טיסה במזג אויר המלווה ברוחות סערות או עננות נמוכה. במצב זה תדחה הטיסה למועד אחר בהתאם לתקנון האתר.
לאילו אירועים מתאים לבחור במתנה טיסת חוויה ?
מתנה ליום הולדת , מתנה ליום הנישואין או הצעת נישואין עם שלט מואר, טייס ליום אחד כמתנה למתגייס או  מתנת שחרור, מתנה מקורית לאבא ואולי גם לסבא או מתנה ליום האם. מתנה מיוחדת לחג האהבה או מתנה לבניי המצווה.
לא מצאתם רעיון למתנה מקורית ?
נשמח להמליץ לכם על מתנות מיוחדות ב- גם וגם. במתנות - גם וגם תמצאו מתנות ליום הולדת או ליום נישואין מתחום השייט, השכרת יאכטה לכל אירוע , הפלגה רומנטית, מסיבה על יאכטה או הפלגת דיג.
www.gamvgam.co.il
קו
Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא הדפסת כי השתמשתם בסמארטפון?
הצלתם עץ או לפחות ענף
RSS
לייבסיטי - בניית אתרים