גבול עליון

להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד

052-2621149טלפון  בית

בכל פעם ששואלים אותי אם זה בכלל אפשרי לעלות על מטוס וכבר בפעם הראשונה להטיס מטוס ? אני תמיד עונה כי טיסת הכרות זו טיסת חוויה שבד"כ מקבלים אותה במתנה מחבר או חברה שחושבים להפתיע עם מתנה מאוד מיוחדת שגם קוראים לה
טייס ליום אחד. בפעם הראשונה כשמתיישבים בכסא הטייס אל מול כל כך הרבה שעונים מאוד מתרגשים כי עדיין לא מבינים מה בדיוק עושים. מדריך הטיסה שיושב לצדך מתחיל בהסברים על מערכות השעונים ועקרונות הטיסה, איך מטוס ממריא, איך זה בכלל אפשרי? די מהר מדריך הטיס מבין כמה באמת מעניין אותך לדעת על עולם התעופה ואז, או שתקשיב ותדע יותר או שעכשיו ממריאים כדי שתחווה את החוויה של להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד.

כמה זמן טסים ?

להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד הכוונה שזו טיסת הכרות של כחצי שעה, אם לדוגמה ממריאים ממנחת ראשון לציון מערב מסלול הטיסה חולף מעל נוף ירוק של כרמים ופרדסים, טסים מעל המנזרים שבאזור ואפילו חולפים מעל האטרקציה של מיני ישראל. בד"כ טסים בגובה של 200- 700 רגל כך שביום עם ראות טובה אפילו מיני ישראל נראה. במסלול הזה מגיעים עד לטרון וחזרה לנחיתה. אם בוחרים לטוס משדה התעופה הרצליה מסלול הטיסה חולף באזור השרון הירוק אך אם מאריכים את זמן הטיסה מעבר לחצי שעה ניתן לשנות מסלול ולטוס עד עתיקות קיסריה וחזרה אבל היות והמסלול ארוך יותר גם זמן הטיסה מתארך בהתאם. חשוב לציין כי היות והכוונה היא לחוות את החוויה שהרי זו מתנה ליום הולדת ולא שיעור טיסה, כי עדיין לא נרשמתם לקורס טיס, העיקר זה באמת ליהנות מהחוויה של להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד.

איך מרגישים כשמטיסים מטוס בפעם הראשונה?

כבר כשמתיישבים בכיסא הטייס חובשים את האוזניות ושומעים בקשר את ההוראות של מגדל הפיקוח, כבר מהשלב הזה מרגישים בעננים וזה בכלל עוד לפני שממריאים. כשגלגליי המטוס מאיצים ורצים על מסלול הרגשת הריחוף משתלטת ורק כאשר מביטים למטה מבינים שזהו המראנו אנחנו בעננים ואפילו ממש נוגעים. מביטים בלוח השעונים, אוחזים בהגאים ומדריך הטיסה ממשיך לספר לנו חוויות טיסה וסיפורים של טייסים אחרים. בילדותי בכל פעם ששמעתי מטוס חולף הייתי מרים את הראש אל על ומנסה לנחש מה חושב לו שם כרגע הטייס האם הוא רואה אותי? האם הוא מכיר את החלום שלי? עכשיו כשאני במטוס ומטיס מטוס בעצמי אני נזכר בימים ההם ומתמלא גאווה כי אפשר לומר שהמשימה בוצעה.

אז מתי בפעם האחרונה עשיתם משהו בפעם הראשונה?

להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד זה לא אומר שצריך לפנות בשביל זה יום שלם. אבל זה כן אומר שלהטיס מטוס זו מתנה ששווה לקבל או להעניק למי שבאמת יתרגש מהרעיון למתנה כדי לראות איך הוא הגיב ואיך ניווט את הטיסה בהתאם לכל מה שלימד אותו מדריך הטיסה, ניתן יהיה לצפות בסרטון הוידאוו שיקבל בסיום הטיסה.
כדי להעצים את גורם ההפתעה עוד בכלל לפני שיטיס את המטוס ויהיה טייס ליום אחד נשלח אל בעל השמחה שזכה במתנה מקורית סרטון אנימציה אישי שמאחל לו ברכות ואיחולים ומזמין אותו להגיע ביום ובשעה שנקבעה אל מקום שאת כתובתו יגלה מאוחר יותר.
אז מדריך הטיס כבר מחכה לך ליד המטוס כדי לאפשר לך להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד.

שאלות ותשובות
מדוע לבחור בטיסת חוויה כמתנה ?
מחקרים הוכיחו כי מתנות חוויה מרגשות ומפתיעות יותר מלקבל חפץ במתנה. מתנות חוויה הן מתנות מקוריות הגורמות לשמחה והנאה גדולה יותר ויוצרות את רגעי הקסם.
מתנה טייס ליום אחד , למי זה מתאים ?
לכל מי שמחפש מתנה מקורית ומרגשת
להפתיע את החבר או החברה הבעל או האישה במתנה שמגשימה את החלום להטיס מטוס
טיסת חוויה במתנה , החל מאיזה גיל ?
טיסת מתנה - לגעת בשמיים החל מגיל 5 ועד 17
טייס ליום אחד - החל מגיל 17 ומעלה
טיסות פרטיות חוויה ומתנות רומנטיות בכל גיל
באיזה סוג מטוס טסים ?
המטוסים שלנו מסוג ססנה 152 ססנה 172 אצטק נבאחו. כל המטוסים שלנו מאושרים ומתוחזקים כחוק ע"פ החוקים והתקנות של רשות התעופה האזרחית
ומשרד התחבורה.
מי הטייסים שלנו ?
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו בעליי ניסיון רב ובעלי רישיון טיסה של רשות התעופה האזרחית מחויבים לשמור על כשירות גבוהה, נדרש ים כל 6 חודשים לעבור מבחן רמה ובדיקה רפואית
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח מורחבת.
כמה זמן מראש להזמין ?
טיסת חוויה במתנה במטוס פרטי רצוי להזמין לפחות כ- 3 ימים מראש אולם על מנת להבטיח את התאריך המבוקש כדאי ורצוי לתכנן מספיק זמן מראש. טיסות חוויה במתנה המורכבים מטיסה ובנוסף הפתע ה מתגלגלת חשוב להזמין כשבוע מראש.
מה צריך להביא לטיסה ?
כחצי שעה לפניי מועד הטיסה יש להגיע לשדה התעופה. חובה להגיע עם תעודת זהות תקינה (לא קרועה) כולל תמונה עדכנית או עם רישיון נהיגה עדכני כדי לעבור בידוק ביטחוני לפניי העליה למטוס.
מה ללבוש לטיסה ?
יש להגיע לטיסה בלבוש קל נוח ונעים
ניתן להצטייד גם במשקפיי שמש.
לאן טסים ?
כל הטיסות שלנו הן טיסות פרטיות המראות משדה דב תל אביב ומשדה התעופה בהרצליה.
טיסות בשמיי הארץ - וליעדים - חיפה ,ראש פינה , רמת הגולן לגלבוע- מנחת מגידו, ירושלים מצדה וים המלח ולאילת
האם טסים בכל מזג אוויר?
ניתן לטוס גם בגשם קל חוויה שמעצימה את האווירה הרומנטית אך בכל מקרה האישור לכך יינתן על פי שיקול דעתו הבלעדית של הטייס.
לא ניתן לבצע טיסה במזג אויר המלווה ברוחות סערות או עננות נמוכה. במצב זה תדחה הטיסה למועד אחר בהתאם לתקנון האתר.
לאילו אירועים מתאים לבחור במתנה טיסת חוויה ?
מתנה ליום הולדת , מתנה ליום הנישואין או הצעת נישואין עם שלט מואר, טייס ליום אחד כמתנה למתגייס או  מתנת שחרור, מתנה מקורית לאבא ואולי גם לסבא או מתנה ליום האם. מתנה מיוחדת לחג האהבה או מתנה לבניי המצווה.
לא מצאתם רעיון למתנה מקורית ?
נשמח להמליץ לכם על מתנות מיוחדות ב- גם וגם. במתנות - גם וגם תמצאו מתנות ליום הולדת או ליום נישואין מתחום השייט, השכרת יאכטה לכל אירוע , הפלגה רומנטית, מסיבה על יאכטה או הפלגת דיג.
www.gamvgam.co.il
קו
Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא הדפסת כי השתמשתם בסמארטפון?
הצלתם עץ או לפחות ענף
RSS
לייבסיטי - בניית אתרים