גבול עליון

סדנה לגיבוש מנהלים בשייט ביאכטה

052-2621149טלפון  בית
סדנה לגיבוש מנהלים בשייט ביאכטה
המנהלים שלך משקיעים כל יום את המקסימום בהצלחת העסק, וכמה פעמים בשנה מגיע להם שישקיעו בהם בחזרה. בחרו עבורם סדנת גיבוש אשר תיחרט כחוויה בלתי נשכחת וגם תתרום לצמיחה האישית והמקצועית שלהם.
 
החשיבות של סדנאות גיבוש לצוות העובדים
לא פשוט לנהל עסק מצליח בתנאי השוק התחרותיים של ימינו, וצוות העובדים הוא מרכיב משמעותי ביותר בהצלחה של העסק. בעלי עסקים מבינים שיש צורך להשקיע בעובדים, הן מבחינת תכנים והעשרה מקצועית והן מבחינת פעילויות חברתיות שמגבשות את הצוות ופעילויות מהנות שמאפשרות לצאת מהשגרה השוחקת ולהתמלא באנרגיה חדשה. סדנאות גיבוש עובדים צריכות להפוך לחלק מהתכנון השנתי, מבחינת לוח זמנים ותקציב שנתי. סדנאות אלו יכולות לתרום להעלאת המוטיבציה של העובדים, לשיפור היחסים בתוך הצוות וגם להתפתחות האישית והמקצועית. כאשר העובדים מרוצים הדבר יבוא לידי ביטוי בעבודה שלהם, כך שמדובר בהשקעה משתלמת. חשוב להשקיע בימי גיבוש וסדנאות לכל צוות העובדים, אך תשומת לב מיוחדת ניתן להעניק למנהלים, אשר מחזיקים על הכתפיים שלהם את מרבית האחראיות להצלחת העסק. זה נכון בעיקר עבור חברות עסקיות גדולות, בעלות צוות מנהלים רחב.
 
מדוע שייט ביאכטה?
כיום קיים היצע נרחב לסדנאות גיבוש לעובדים, ושייט ביאכטה הוא אחד הרעיונות המוצעות לצוות המנהלים. הסדנה שייכת לקטגוריה של outdoor-training , והיא מתאימה למנהלים בדרג בכיר ובדרג ביניים. הפעילות כוללת השטת יאכטות תוך כדי ביצוע משימות שונות בלב ים. ניתן גם לערוך תחרות יאכטות בין הצוותים השונים. הסדנה משלבת פעילות כיפית ומשחררת יחד עם עבודה על שיפוי מיומנויות שונות: תקשורת בין-אישית, עבודת צוות, קבלת החלטות, עמידה במצבי לחץ, מנהיגות והובלה ועוד. כל מנהל טוב זקוק למיומנויות אלו בחיי היומיום של ניהול העסק, והסדנה היא הזדמנות לשפר איכויות אלו תוך כדי פעילות כיפית שתיזכר כחוויה מהנה ומשחררת מחסומים. בנוסף, הסדנה יכולה לתרום לגיבוש החברתי של הצוות, מה שיתרום בהמשך ליחסי עבודה נעימים יותר, המבוססים על שיתוף פעולה. בתום הפעילות ישנה אפשרות לקבל פידבק והמלצות , באמצעות צפייה משותפת בקטעי וידאו אשר צולמו במהלך הפעילות. עצם ההפלגה בים הפתוח היא בעלת ערך ותורמת ליציאה מהשגרה, ופותחת משהו בלב ובצורת החשיבה שלנו.
השכרת יאכטות עבור ימי גיבוש יכולה להתאים לא רק למנהלים אלא גם לשאר צוות העובדים. ניתן לבחור בין פעילות כיף (ריקודים, אוכל ורחצה בים), לימוד שייט או פעילות אתגרית (תחרות שייט ועוד).
 
שילוב סדנאות נוספות
אפשר גם להשכיר יאכטה אחת גדולה לאירוע של החברה ובמהלך השייט לשלב סדנאות נוספות. את הסדנה תוכלו לבחור בהתאם לתחומי העניין של העובדים ובהתאם לערך המוסף שאתם מרגישים שחשוב להביא לתוך הצוות, על מנת לתרום להתפתחות האישית והמקצועית של המנהלים. סדנאות גיבוש לעובדים יכולות להיות מגוונות: סדנת גרפולוגיה, סדנת תקשורת מקרבת אשר נותנת כלים בפתרון קונפליקטים, סדנת בישול בריא, סדנת משחקי תאטרון ואימפרוביזציה ועוד. סדנה טובה תעשה שימוש בפעילויות כיפיות ומהנות על מנת להעביר תכנים ולעבוד על מיומנויות, תוך כדי התאמה לקהל היעד הספציפי.
כאשר אתם בוחרים סדנה חשוב לקחת בחשבון לא רק את סוג הפעילות והנושא אלא גם מי המנחה שמעביר אותה- האם מדובר במישהו מקצועי בעל המלצות טובות מלקוחות אחרים. גם התקציב שעומד לרשותכם יהיה קריטריון בבחירת הפעילות.
 
 
 
שאלות ותשובות
מדוע לבחור בטיסת חוויה כמתנה ?
מחקרים הוכיחו כי מתנות חוויה מרגשות ומפתיעות יותר מלקבל חפץ במתנה. מתנות חוויה הן מתנות מקוריות הגורמות לשמחה והנאה גדולה יותר ויוצרות את רגעי הקסם.
מתנה טייס ליום אחד , למי זה מתאים ?
לכל מי שמחפש מתנה מקורית ומרגשת
להפתיע את החבר או החברה הבעל או האישה במתנה שמגשימה את החלום להטיס מטוס
טיסת חוויה במתנה , החל מאיזה גיל ?
טיסת מתנה - לגעת בשמיים החל מגיל 5 ועד 17
טייס ליום אחד - החל מגיל 17 ומעלה
טיסות פרטיות חוויה ומתנות רומנטיות בכל גיל
באיזה סוג מטוס טסים ?
המטוסים שלנו מסוג ססנה 152 ססנה 172 אצטק נבאחו. כל המטוסים שלנו מאושרים ומתוחזקים כחוק ע"פ החוקים והתקנות של רשות התעופה האזרחית
ומשרד התחבורה.
מי הטייסים שלנו ?
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו בעליי ניסיון רב ובעלי רישיון טיסה של רשות התעופה האזרחית מחויבים לשמור על כשירות גבוהה, נדרש ים כל 6 חודשים לעבור מבחן רמה ובדיקה רפואית
כל הטייסים ומדריכי הטיס שלנו מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח מורחבת.
כמה זמן מראש להזמין ?
טיסת חוויה במתנה במטוס פרטי רצוי להזמין לפחות כ- 3 ימים מראש אולם על מנת להבטיח את התאריך המבוקש כדאי ורצוי לתכנן מספיק זמן מראש. טיסות חוויה במתנה המורכבים מטיסה ובנוסף הפתע ה מתגלגלת חשוב להזמין כשבוע מראש.
מה צריך להביא לטיסה ?
כחצי שעה לפניי מועד הטיסה יש להגיע לשדה התעופה. חובה להגיע עם תעודת זהות תקינה (לא קרועה) כולל תמונה עדכנית או עם רישיון נהיגה עדכני כדי לעבור בידוק ביטחוני לפניי העליה למטוס.
מה ללבוש לטיסה ?
יש להגיע לטיסה בלבוש קל נוח ונעים
ניתן להצטייד גם במשקפיי שמש.
לאן טסים ?
כל הטיסות שלנו הן טיסות פרטיות המראות משדה דב תל אביב ומשדה התעופה בהרצליה.
טיסות בשמיי הארץ - וליעדים - חיפה ,ראש פינה , רמת הגולן לגלבוע- מנחת מגידו, ירושלים מצדה וים המלח ולאילת
האם טסים בכל מזג אוויר?
ניתן לטוס גם בגשם קל חוויה שמעצימה את האווירה הרומנטית אך בכל מקרה האישור לכך יינתן על פי שיקול דעתו הבלעדית של הטייס.
לא ניתן לבצע טיסה במזג אויר המלווה ברוחות סערות או עננות נמוכה. במצב זה תדחה הטיסה למועד אחר בהתאם לתקנון האתר.
לאילו אירועים מתאים לבחור במתנה טיסת חוויה ?
מתנה ליום הולדת , מתנה ליום הנישואין או הצעת נישואין עם שלט מואר, טייס ליום אחד כמתנה למתגייס או  מתנת שחרור, מתנה מקורית לאבא ואולי גם לסבא או מתנה ליום האם. מתנה מיוחדת לחג האהבה או מתנה לבניי המצווה.
לא מצאתם רעיון למתנה מקורית ?
נשמח להמליץ לכם על מתנות מיוחדות ב- גם וגם. במתנות - גם וגם תמצאו מתנות ליום הולדת או ליום נישואין מתחום השייט, השכרת יאכטה לכל אירוע , הפלגה רומנטית, מסיבה על יאכטה או הפלגת דיג.
www.gamvgam.co.il
קו
Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא הדפסת כי השתמשתם בסמארטפון?
הצלתם עץ או לפחות ענף
RSS
לייבסיטי - בניית אתרים